arkama baktığım zaman takıma katkısı istiyorum bu çalışmalarımız sene sonunda Lig şampiyonluğu hedefimize ulaşmamızı sağlamasını oluyorum şeklinde konuştu 28 yaşındaki futbolcu coronavirüs salgınına karşı birlikte hareket edilmesi gerektiğini dile getirerek öncelikle bu sürede bir yakınını kaybeden herkese Başsağlığı dilemek ve yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum Bu virüsü birlikte yeneceğiz Ve Tanrı hayatın tekrardan normale dönmesini sağlayacaktır ifadelerini kullandı bu sürede evde ailesi ile zaman geçirdiğini aktaran seri herkese cesaret ve Galatasaray'ın devre arasında laiklikten bir buçuk yıllığına kiraladığı marcelo saracchi sarı-kırmızılı takımda kalmak istediğini söyle şampiyonluk için iddialı konuştu 22 yaşındaki oyuncu bu kadar uzun aradan sonra takımların hem fiziksel hem psikolojik olarak nasıl dönüş ekleri

önemli herkesin like nasıl hazırlanıp döndüğü etkili olacaktır takımımızda çok kaliteli ve iyi bir oyuncu grubu olduğunu düşünüyorum o nedenle şampiyonluğun en büyük aday olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim ifadelerini kullandı Fatih Hoca'nın testinin pozitif çıktığını duyunca gerçekten çok endişelendim Çünkü çıkan haberler kocaman yaş grubunun daha riskli olduğu yönündeydi o yüzden epey korktum iyileştiği için de çok mutluyum dedi ile ilgili ise Elbette Galatasaray'da kalmak çok isterim kültürlerin yakınlığı insanların yaklaşımı sıcaklığı ilgisi ve Elbette İstanbul beni çok etkiledi kariyerime devam etmek istediğim yerdeyim diyerek yönetime mesaj yolladı ana Haber'e Beşiktaş haberleri ile devam ediyoruz Beşiktaş yönetimi ekonomik problemin etkilerini azaltmak için futbolcularla görüşmelere başlıyor siyah-beyazlıların maaş %30 indirim coronavirüs sebebiyle Hayat durma noktasına gelirken futbol kulüpleri de bu durumdan etkilendiği ve Mali tedbirler almaya başladı tıkanması sonrasında yaşanan ekonomik

durumu göz önünde bulunduran Beşiktaş Kulübü de oyuncuların maaşlarında indirim yapmak için somut adımlar atacak siyah-beyazlıların konu ile ilgili olarak oyuncular ve yerleri ile video konferans üzerinden indirim görüşmelerinde bulunacağı bildirildi Bu doğrultuda kulüpte 2 milyon liranın üzerinde maaşı bulunan futbolculardan %50 indirim istenecek 3 milyon euro maaşı bulunan domagoj vida başta olmak üzere 2.2 milyon ücretli Adem layiç ve iki buçuk milyon euro ile kaplan Burak Yılmaz etkilenecek Sezon başında İngiltere Premier Lig ekibi Arsenal Doğan kiralanan Muhammed elneny ile dönem bitiminde yolları ayrılacağı için Mısırlı oyuncunun 2 milyon Euro'luk maaşı için bir hamle olmayacak yönetimin Marşı 2 milyon Euro'nun altında bulunan futbolcular için de indirim oranı %30 olarak belirlendiği kaydedildi takım olarak indirimi olumlu bakan Beşiktaşlı futbolcuların oran konusunda kendi aralarında belirlediği rakamsal oyuncuların yönetime bildirdikleri indirim oranının yüzde yirmi seviyesinde olduğu belirtildi

Beşiktaş Karasal iklimde evler onları korumaya çalışıyor oradan geçerken genel anlamda yani dolayı bu rakamın hiçbir şey ifade etmediğini Makul bir teklifle yeniden Avrupa'nın yolunu Tutabilecek ortalama piyasa değeri 2.7 milyon euro olarak gösterilen orta saha futbolcusunun Avrupa'ya gitmek istediğini 6 Türkiye'de başı oynayan bir takıma tercih edebileceği de vurgulandı 79 boyundaki sözleşmesi 2022'ye kadar devam ediyor Gençliğim Ayrıca kanatlarda da görev yapabiliyor henüz ülkesinin A Milli Takım formasını giymeyen Karat kalp bir kez sudamericana şampiyonluğuna ulaştı Beşiktaş Kulübü ikinci başkanı Adnan Dalgakıran coronavirüs neden olduğu maddi sorunlardan profesyonel futbolcuların etkilenmemesinin düşüremeyeceğiniz söyle Beşiktaş Kulübü ikinci başkanı Adnan Dalgakıran sosyal medya hesabından Türkiye Futbol Federasyonu her alanda ciddi sorunlara neden olduğunu belirtti bütün dünyada hızla hayatta kalmak için uygulamalar futbolcuları kulüpler yangın yerine donmuş ayakta kalma Savaşı verirken insan sağlığından sonra sözleşmelerin kulüplere yerine getir rüyada herkes maddi olarak ettirirken gerektiğini aktaran Dalgakıran futbolcuların çalışma bilinmesi ve