sonra bizim planlarımızı bir Yani hala ortada günlük vaka sayısı 1538 bugün 50 kişi hayatını kaybetmiş onlar derken bulduklarını ifade ettiler Yani bir Güven problemi AVM yeniden nasıl kazanabilir Belli ki bu yayınlar kafalardaki Soru işaretlerini gidermiyor nedir hiç kimse olmak istemiyor bir şekilde rakamlarla istatistiklerle yani gerçek biriyle konuşmayı seviyorsunuz yaptığınız İşte bu aslında işaretleme gideceği yeri bilmen Aslan Şu an bir işte son 2 aydır marketleri nasıl kullanıyoruz evde bir liste yapıyoruz evde eksiğimiz ne şunları eksik eğer alabiliyorsak sanaldan o sipariş alabiliyorsak alıyoruz alamıyorsak orada yoğunluk varsa markete gidelim maske eldiven takalım hızlıca

ihtiyacımız olan ağladım çıkalım gibi bir durumumuz var da en azından bu haftaya kadar öyleydi AVM'ye gittiğimizde kolay kendini yeniliyor yani siliyor alışkanlıklarını gerçekten hafızlığı aynı yürüten işte çok fazla değil bizim ülkemizi bu hafta trafiğe baktım zaten ne demek istediğimi anlarsınız izleyicilerimize de söylüyorum yani bayağı bayağı İstanbul'da trafik var Öyle yani hiç kimse sanki coronavirüs iki aydır bu ülkede yaşanmış gibi davranmıyor AVM'ye gittik alışveriş yapacağız yani eski alışkanlık şu da güzelmiş vesairenin önüne geçebilecek bir psikolojik altyapı var mı yani içeceğim bir daha ya anlamadım kapat Yani ben sizin bu işte çalışmalardan da yani işte modern muhafazakarlık gitmeyi oluşturacak Eylül'den sonra değişecek işte yıl sonunda iki 2 ay Ama asıl 2021 in ilçeleri yani mevcuttaki alışkanlıkları çok hızlı değişiyor olması ile beraber açıkçası söylediğimiz süreçlerinde daha kısa gerçekleşebileceğini de ediliyorum onda üretim konum evdesiniz biz işte sürekli bu süreci işyerinde geçirdik ama

alışveriş yapmak aradığımızı eskisi kadar net bulamaz al değil olması lazım kitabil süngerini alabilsin diye şimdi zaten belli Az önce söyledi kalabalık mağaza hali Olmayacak eskisi kadar üründe Yok bugün herhangi bir mağazaya alışmış bir şey telefonum dışarıda telefonumu çaldı arayan yok alışveriş olmayacak neden ne anlama geliyor son birkaç dakika başında ne demek köşelerinde de koyduk evde kal evde kaldı evde kaldı ya hala işte en azından bir haber Global imesa sosyal sorumluluk kampanyaları içersinde sosyal medyadaki paylaşımları evde hala kullanılıyor var mı hala dedim evde kalanlar evde kalmayanlara Öfkeli mi evde kalmıyor Sak gidilebilecek en azından bu mevsimde gidilebilecek yerler de o kadar güzel konuştuğu için bu sene tatile gidecek miyiz enteresan filmler her şey değişiyor diyoruz ya bilmediğimiz görmediğimiz bir çağın içinde bulduk veya işte yaşamın içinde bulduk kendimizi biz haberciyiz yani işiniz sıradışı haberleri alıp bir yerden farklı olarak şaşırma bak Yani pek çoğunu bir zamanlar vardı şimdi öyle haberleri 1 artı 1 evlere artık yok açılmayan rezidans kartlarına veya Bahçelievler'e acayip bir bilgi var şehrin içinde bile olsa Bahçeli değil şehrin

dışında Orman havası sorulabilecek yerlere gitmek istiyoruz veya Ayşe tatile Gideceğimiz zaman yok Ne diyeyim anlattım yok belki haber içinde ama gibi görünüyor ama ayak bileğine birbirinden mesela Mına kodumun çocuğu bir masal versin ya Her maç sakatlanıyor Geçtiğimiz günlerde örneği işte beni eve giderken böyle Botanik Bahçesi var işte satış yapıyor önünde 25 tane araba Saydım içeride herhalde Herkes sokağa çıkma yasağında balkonunda bahçesinde bir şeyler yapmanın uğraşında bir arayış içindeyiz kesin evde kal söyleminden Hakan Bey'in söylediğimi sıkıldığımızda kesin artık o evdeki çiçek böcek de belli ki yetmiyor gibi görünüyor Her ne kadar Hakan Bey komik konuşulmasını komik haberlerini okunmadığını komik programlarının düştüğünü söylese de konunun üstüne gitmeye devam ediyoruz arada söylemiş oldum Çok teşekkür ederim Ben de bir ekleme yapayım şu sokaklarda reklamlar geliyoruz Bugün bir tanesine denk geldim herkese teşekkür var gazetecileri televizyon çalışanlara bir teşekkür yok şu sürecin başından beri çalışma arkadaşlarımla beraber neler çektiğimizi biz biliriz nasıl çalıştığımızı ne uykusuz geceler geçirdiğimizde Ben etmeyenler adına teşekkür ediyorum bu yayında emeği olanlara Hakan Bey çok teşekkür ederim Sonuna